Borås Stad

Gabriella Andersson (V)

Kontaktinformation

E-post:
gabriella.andersson@politiker.boras.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Sparbanksstifelsen Sjuhärad Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31