Borås Stad

Linda Ikatti (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
AB Bostäder i Borås Andre vice ordförande 2019-04-01 - 2023-03-31
Gymnasie- och vuxenutbildningsnämnden Ersättare 2021-08-26 - 2022-12-31