Borås Stad

Micael Johansson (L)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Borås kommuns Parkerings AB Ledamot 2021-03-18 - 2023-03-31
Valnämnden Ersättare 2021-06-23 - 2022-12-31