Borås Stad

Jessica Johansson (SD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Fritid- och folkhälsonämnden Ersättare 2020-03-19 - 2022-12-31
Nämndemän vid Borås tingsrätt Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31