Borås Stad

Joakim Angervik (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Fristadbostäder AB Ledamot 2019-04-01 - 2023-03-31
Nämndemän vid Borås tingsrätt Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31