Borås Stad

Monika Hermansson Friedman (C)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Grundskolenämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Klimatråd Ledamot 2020-04-14 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14