Borås Stad

Maria Lindgren (SD)

Kontaktinformation

E-post:
maria.lindgren@politiker.boras.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ledamot 2018-10-18 - 2022-10-14
Kulturnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31