Borås Stad

Robert Strömbom (SD)

Kontaktinformation

E-post:
robert.skanberg@politiker.boras.se

Bild på Robert Strömbom

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Miljö- och konsumentnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31