Borås Stad

Ninni Dyberg (S)

Kontaktinformation

E-post:
ninni.dyberg@politiker.boras.se

Bild på Ninni Dyberg

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Individ- och familjeomsorgsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Valnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31