Borås Stad

Gunilla Christoffersson (KD)

Kontaktinformation

E-post:
gunilla.christoffersson@politiker.boras.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Förskolenämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-18 - 2022-10-14